Наша авіація атакувала ворога в Баштанському районі (ВІДЕО)


06:4810.08.2022

Ворог продовжує ведення бойових дій по займаному рубежу оборони. Суттєвих змін у складі та положенні немає.

Намагаючись повернути втрачене положення, спробував силами десантно-штурмового взводу провести розвідку боєм в напрямку нещодавно визволеного Лозового. Успіху не мав, відступив. Важкою ствольною артилерією 152-го калібру обстріляно Криворізький район, поблизу Великої Костромки. Влучання по сільськогосподарських площах обійшлося без людських втрат.

Про це повідомляє ОК “Південь”.

Протягом дня ворогом нанесено 2️⃣ ракетних і 3️⃣ авіаційних удари по наших підрозділах. 5️⃣ крилатих ракет типу “повітря – повітря” випущено по літаках Повітряних сил, які наносили удари по ворогу. Втрат нашої авіації не допущено.

Натомість результат 7️⃣ наших авіаційних ударів – це влучання в 5️⃣ осередків живої сили, озброєння та техніки противника в Баштанському, Бериславському та Херсонському районах та по 2️⃣ опорних пунктах в понад 40 км від Херсону.

В Берисловському районі ворог також намагався проводити повітряну розвідку за допомогою БпЛА. Черговий «Орлан-10» був влучно заземлений зенітно-ракетним підрозділом вщент.

За результатами роботи протягом бойового дня, в тому числі і ракетно-артилерійських підрозділів, підтверджено втрати ворога в кількості 3️⃣5️⃣ рашистів, 6️⃣ одиниць броньованої та автомобільної техніки, серед яких 1 танк Т-72 і 1 командно-штабна машина.

Знищено ще один склад боєприпасів в Новоалексіївці та командно-спостережний пункт батальйонної тактичної групи 217-го парашутно-десантного полку ворога в районі села Максима Горького.

Корабельне угруповання ворожого флоту без змін складу та завдань продовжує маневрувати та нести загрозу ракетного удару 16-ма «Калібрами».

Водночас, незважаючи на імовірні ворожі втрати в авіації, загроза ракетних ударів з повітря залишається, як і з тимчасово окупованого суходолу.

Намагайтеся убезпечити себе і близьких від загроз, не нехтуйте попередженнями про повітряну тривогу, дотримуйтесь алгоритмів безпеки, довіряйте тільки достовірним джерелам інформації, не дослухайтесь до ворожої пропаганди і не розповсюджуйте інформацію про дії наших військ. Не заважайте нашим захисникам якісно і вчасно виконати свою роботу!© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube