Наша штурмова авіація нанесла удар по скупченню ворога неподалік Снігурівки, – ОК “Південь” (ВІДЕО)


07:0609.08.2022

Ворог продовжує ведення бойових дій по займаному рубежу оборони. Суттєвих змін у складі та положенні не відбулося. Ворожа армійська авіація випробовує наші позиції поодинокими та груповими гелікоптерними ударами. Успіхів не має, наших втрат не допущено.

Натомість нашою штурмовою авіацією нанесено удар по скупченню живої сили, озброєння та техніки російських окупаційних військ неподалік Снігурівки. Результати дорозвідуються.

Про це повідомляє ОК “Південь”.

Водночас, за результатами роботи ракетно-артилерійських підрозділів вже відомо, що за цей бойовий день ворог недорахується 2️⃣3️⃣ рашистів, чергового зенітного ракетно-гарматного комплексу «Панцир-С1», танка Т-72, самохідної гаубиці «Мста-С», 5️⃣ автомобілів, в тому числі і броньованих.

В Чорному морі на чергуванні залишено 2️⃣ надводних носії крилатих ракет типу «Калібр» із спорядженням 1️⃣6️⃣ ракетами та 1️⃣ вдк. Вони, як і решта 6️⃣ одиниць корабельно-катерного складу ворожого флоту тримаються на ракетно-безпечній відстані від підконтрольного нам узбережжя.

Результати контрдиверсійних заходів, що були проведені в посиленому режимі контролю протягом вихідних в Миколаєві, та системно здійснюються на Одещині, показали по Миколаївщині – близько 20 зареєстрованих проваджень, затримання п’ятьох осіб, які перебувають в розшуку, виявлення обладнання, яке реєструвало фейкові облікові записи, тощо. А на Одещині – продовження практики виявлення та затримання під час комендантської години не просто її порушників, а збирачів інформації про розташування стратегічних об’єктів, об’єктів критичної інфраструктури, фортифікаційних споруд та переміщень підрозділів Сил оборони. Всі фігуранти зазначених подій передані у компетентні органи для реагування.

Враховуючи актуальність ракетних загроз як з моря, так і з повітря, і з окупованого суходолу, не нехтуйте власною безпекою, дотримуйтесь порядку дій за сигналами тривог. Не наражайте себе на небезпеку відвідуючи заборонені зони та об’єкти, пам’ятайте, що обмеження введені в рамках правового режиму воєнного стану покликані вберегти ваші життя.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Наша штурмова авіація нанесла удар по скупченню ворога неподалік Снігурівки, – ОК “Південь” (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube