Миколаєву дарують 26 старих трамваїв з Чехії. Коштують вони всього 2,3 млн крон, но хто заплатить поки не відомо


22:1229.07.2022

26 старих трамваїв муніципальної транспортної компанії чешського міста Острава, схоже, все ж таки попадуть до Миколаєва. Спочатку їх обіцяв місцевий мер, но після того, як машини опинилися на аукціоні, викупив меценат. Але все не так просто.

Про це пише місцеве видання Denik.

У квітні мер чеського міста Острава Томаш Мацура заявив про намір передати 26 зписаних машин одному з міст України. Одні трамваї ще їздять містом або вже зняті з маршрутів, але перебувають у робочому стані, інші, наприклад, після аварії або мають незначні дефекти.

Але згодом трамваї були виставлені на продаж аукціоні.

Згідно контракту, підприємець Альберт Фікачек виклав 2,259 мільйона крон за 26 трамваїв. Бізнесмен бере активну часть у допомозі Україні і планує відправити цей транспорт в Миколаїв.

Щоправда, Фічкачек сказав ЗМІ, що все ще шукає спонсора цієї покупки. Але запевнив, що готовий викласти і власні кошти.

— Наступного тижня в Україну мають вирушити тролейбуси з Брно, які безкоштовно надала транспортна компанія. Трамваї з Праги та тролейбуси з Їглави мають поїхати в Україну теж безкоштовно, — пояснює Альберт Фікачек своє бажання, аби й машини з Острави дісталися миколаївцям безкоштовно.

Щоправда, за інформацією ЗМІ, принаймні частина цих машин пригодні лише на запчастини.

Як повідомлялося, Миколаївелектротранс повернувся до реконструкції старих трамваїв

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Миколаєву дарують 26 старих трамваїв з Чехії. Коштують вони всього 2,3 млн крон, но хто заплатить поки не відомо' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube