«Миколаївелектротранс» почав відновлювати пошкоджені російськими обстрілами тролейбуси (ФОТО)


18:0428.07.2022

На КП “Миколаївелектротранс” розпочали роботи з відновлення тролейбусів, які було пошкоджено під час обстрілу Миколаєва російською армією.

Про це повідомили на підприємстві, передає Інше ТВ.

Директор Юрій Сметана повідомив, що сьогодні комунальне підприємство отримало від постачальника 56 елементів скла на заміну розбитим уламками снарядів. Усі монтажні роботи планується закінчити до початку наступного робочого тижня. По ходу виконання робіт відновлені тролейбуси повертатимуться до роботи на маршрутах міста.

Юрій Сметана також зазначив, що за виготовлення скла було сплачено понад 200 тисяч гривень і це сума збитків без врахування вартості монтажних робіт, витратних матеріалів та інших пошкоджень рухомого складу.

Загалом, з початку повномасштабної війни російських військ проти України, на комунальному підприємстві “Миколаївелектротранс” було пошкоджено 31 тролейбус в результаті обстрілів, з них 5 не підлягає відновленню.

Як повідомляло Інше ТВ, 14 липня під час обстрілу Миколаєва було пошкоджено 18 тролейбусів, з них 16 нових, отриманих за проектом Європейського банку реконструкції та розвитку.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'«Миколаївелектротранс» почав відновлювати пошкоджені російськими обстрілами тролейбуси (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube