Миколаївський рибоохоронний патруль затримав браконьєра, який виловив 80 раків біля Сапетні (ФОТО)


17:4926.07.2022

В ході рибоохоронної роботи сьогодні, 26 липня, встановлено, що зловмисник добував раків ручним способом з перевищенням добової норми вилову. У такий спосіб порушнику вдалося добути 1,5 кг водних біоресурсів – 80 раків.

Про це повідомили у Миколаївському рибоохоронному патрулі, передає Інше ТВ.

Інцидент стався в акваторії р.Південний Буг, поблизу с.Сапетня Миколаївського району Миколаївської області. Збитки, нанесені рибному господарству України, становлять 166 600 тис. грн.

Незаконно добуті водні біоресурси вилучено до рішення суду. На винну особу складено протокол про адміністративне правопорушення за ознакою ч. 4 ст. 85 КУпАП.

Нагадуємо, що за вилов раків з порушенням чинного законодавства може наступити як адміністративна відповідальність ( штраф від 170 до 680 грн), так і кримінальна ( від 17 000 до 51 000 грн або обмеження волі на строк до трьох років).

Крім штрафу, порушник має сплатити нанесені збитки. Так, розмір компенсації за одного незаконно добутого рака складає 3 332 грн.

Як повідомляло Інше ТВ, Браконьєри перегородили Тилігульський лиман і зробили собі особистий ставок (ВІДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Миколаївський рибоохоронний патруль затримав браконьєра, який виловив 80 раків біля Сапетні (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube