«Світла справа заради перемоги»: Ганна Замазєєва передала чергову автівку у підрозділи ЗСУ (ФОТО)


15:4619.07.2022

Пікап, придбаний благодійним фондом «Світлі справи», який працює в рамках Гуманітарного штабу Миколаївщини та започаткований головою облради Ганною Замазєєвою, передано в бойовий підрозділ Збройних сил України.

Як відмітила амбасадор БФ «Світлі справи» Ганна Замазєєва, її команда працює 24/7, допомагаючи як цивільним, так і військовим і ця автівка для ЗСУ – це одна з багатьох «світлих справ» заради перемоги України.

«Я постійно тримаю на контролі саме подібні потреби як наших військових, так і медзакладів. По можливості, такі питання ми намагаємося закривати якомога оперативніше. Це вже далеко не перший подібний подарунок – нами було передано більше ніж десять транспортних засобів різного призначення, У нас є багато справжніх друзів нашого фонду і Миколаївщини, в тому числі й з усіх куточків Європи, які нам в цьому допомагають. За що їм велика подяка! Ця війна всіх об’єднала заради перемоги над злом», – розповідає Ганна Замазєєва.

«Світла справа заради перемоги»: Ганна Замазєєва передала чергову автівку у підрозділи ЗСУ (ФОТО) 1
«Світла справа заради перемоги»: Ганна Замазєєва передала чергову автівку у підрозділи ЗСУ (ФОТО) 3

З початку повномасштабної військової агресії з боку росії, в рамках роботи Гуманітарного штабу Миколаївщини, завдяки партнерам-благодійникам та власними силами було передано 4 автівки військовим та 8 «швидких» медичним закладам.

«Дізнавшись про потреби у транспортному засобі одного з наших підрозділів, команда благодійного фонду «Світлі справи» вирішила за кошти фонду придбати та оперативно передати пікап на потреби ЗСУ. Щиро раді бути корисними хлопцям і дівчатам, які оберігають спокій усієї країни та Миколаївщини зокрема», – підсумувала амбасадор БФ «Світлі справи».

Ганна Замазєєва також окремо подякувала своїй команді БФ «Світлі справи» та кожному волонтеру хто долучається до світлих справ заради щасливого майбутнього України!

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'«Світла справа заради перемоги»: Ганна Замазєєва передала чергову автівку у підрозділи ЗСУ (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube