Сильні не тільки на спортивній арені: миколаївські спортсмени-паралімпійці наближають перемогу, допомагаючи мирним мешканцям і ЗСУ (ФОТО)


11:4128.06.2022

Частина миколаївських спортсменів-паралімпійців виїхала до інших держав, де тренуються, приймають участь у змаганнях і прославляють рідну Україну.

А частина спортсменів залишилася у рідному місті.

І саме про них розповіли в Миколаївському Інваспорті, передає Інше ТВ.

Так, за ініціативи плавців-паралімпійців – МСУМК Козленка Андрія, учасника ХІV Паралімпійських ігор, бронзового призера чемпіонату Європи, та МСУМК Гриненка Богдана, чемпіона та призера ХV Паралімпійських ігор, чемпіонатів Європи і світу, була створена команда волонтерів @home.iak. Наші хлопці та дівчата доставляють продукти харчування, ліки, питну воду мешканцям міста Миколаєва, області та нашим захисникам.

@home.iak відкриває постійний збір на медикаменти і пальне. Якщо можете, допомагайте!

Реквізити:

5168745109757374 – Козленко Андрей

4314140001926812 – Kozlenko Andriy

Фехтувальник, МСУМК Науменко Олег, бронзовий призер ХV Паралімпійських ігор, також допомагає жителям Миколаївщини та Збройним силам України.

Олег збирає кошти на виготовлення перископів. Їх друкують на 3D принтерах. Перископ допомагає роздивлятися позиції противника, не вилазячи з укриття, і тим самим уберігає наших захисників від мінометних обстрілів. Якщо у вас є можливість – допомагаємо разом!

Реквізити:

5363 5420 1361 2842 приват

4441 1144 4884 6954 моно

5167 8032 4700 7508 ощад

Pay Pal – lifeplanet2011@gmail.com

А голова Первомайського ФОКу для людей з інвалідністю, МСУ з настільного тенісу, багаторазовий чемпіон України Шемчук Олег власноруч виготовляє і продає мочалки. Кожна четверта продана мочалка іде на рахунок ЗСУ.

З першого дня війни Ольга Виноградова за особистої ініціативи допомагає людям з інвалідністю, забезпечуючи їх медикаментами, продуктовими пайками та засобами гігієни. Зараз на базі громадської організації Миколаївського міського ФОКу для людей з інвалідністю «Вікторія» вона разом з головою клубу Бузиком Русланом видають муку та харчові продукти.

Як повідомляло Інше ТВ, Плавчиня Анна Гонтар з Миколаєва стала чемпіонкою світу та встановила рекорд (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Сильні не тільки на спортивній арені: миколаївські спортсмени-паралімпійці наближають перемогу, допомагаючи мирним мешканцям і ЗСУ (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube