В «Укрпошті» назвали авторку переможного ескізу марки «Доброго вечора, ми з України!». А вона розповіла, що її надихнули миколаївські аграрії


12:2318.06.2022

Укрпошта оголосила переможця народного голосування ескізу поштової марки «Доброго вечора, ми з України!».

Нею стала дизайнер-графік та викладач живопису Анастасія Бондарець. Нині вона самостійно опановує новий напрямок у медіамистецтві digital art. Конкурс від Укрпошти став першим, куди вона відправила роботу, виконану в цьому напрямку медіамистецтва.

Про це йдеться у пресрелізі АТ «Укрпошта», передає Інше ТВ.

Художниця натрапила на оголошення про конкурс у Твіттері випадково, побачивши статтю Укрінформу, та зацікавилась. А коли прочитала тему, одразу в голові виникла ідея саме про “тракторні” війська.

“Сама назва “Доброго вечора, ми з України!” – вона надихаюча. А мене, як і весь світ, вразили наші аграрії, адже це вперше у світовій історії війн аграрії допомагають військовим. І цей трактор, що тягне за собою розбиту ворожу техніку, аби її відремонтували та поставили на озброєння нашим військовим – це алегорія на те, як кожен українець робить все від нього залежне, у силу своїх можливостей, аби наблизити нашу перемогу. Кожен зараз має значення. Я відносно початківець в digital art, взагалі ні на що не сподівалась, коли відправляла роботу, а тим паче на перемогу. Мені просто захотілось втілити свою ідею в життя і те, що ця ідея сподобалась такій великій кількості людей – це насправді честь для мене”, – говорить про свою ідею Анастасія Бондарець.

За її словами, вона давно захоплююсь творчістю українських художників, зокрема, Івана Марчука та Анатолія Криволапа, і, мабуть, їх вплив також відобразився у цій роботі. Виконання ескізу зайняло близько двох днів завдяки тому, що художниця одразу визначилася з найголовнішим –  ідеєю, композицією і кольорами.

Анастасія Бондарець раніше, коли займалася живописом, брала участь у всеукраїнських виставках, мистецьких проектах,  а також була чвертьфіналісткою міжнародного художнього конкурсу “Сльози щастя” від Оксфордського університету. Наразі  вже декілька років опановує digital art.

За ескіз з трактором проголосували понад 340 тис українців. Друге місце посів ескіз Романа Чалого З воїном, який зупиняє головного агресора та воєнного злочинця, третє місце ескіз Юрія Сосницького з воїном ЗСУ та вокалістом гурту Kalush Orchestra, а четверте і п’яте місця відповідно Анастасія Квітка (робота з гусем) та Нато Микеладзе  (робота із півником). Загалом українці за ескізи віддали майже 834 тис голосів.

Поштова марка «Доброго вечора, ми з України» буде випущена в липні тиражем 5 млн примірників, з яких 3 млн – з номіналом для оплати поштових відправлень всередині країни та 2 млн – з номіналом, призначеним для оплати міжнародної поштової кореспонденції.

Як повідомляло Інше ТВ,  Укрпошта оголосила відкритий конкурс на розробку ескізу поштової марки «Доброго вечора, ми з України!»

Також повідомлялось Понад тисяча робіт надійшла на конкурс із кращого дизайну марки «Добрий вечір», — Смілянський

Голосування за найкращий ескіз марки стартувало 9 червня. А назвали переможця вже 15 червня – виграла робота про реальні події на Миколаївщині.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube