Миколаївщину відвідали представники ООН – вивчали гуманітарні потреби регіону і обіцяли допомогу


15:1416.06.2022

Начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім провів робочу нараду з представниками ООН, які прибули до Миколаєва. До зустрічі також долучився Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

За повідомленням, під час зустрічі обговорили одне з важливих питань для Миколаєва – відновлення водопостачання. Також порушили питання гуманітарних потреб регіону та відновлення пошкодженої частково або повністю інфраструктури.

Координаторка системи ООН в Україні Оснат Лубрані зазначила, що під час зустрічі окреслено важливі напрямки й ООН готова надати підтримку Миколаївській області.

Зі своєї сторони, Віталій Кім висловив подяку представникам ООН за небайдужість до проблем області та сподівання на подальшу співпрацю.

Додамо, що представники ООН також відвідали декілька населених пунктів області, де ознайомилися із поточною ситуацією на місці.

Наразі Миколаївська ОВА готує пропозиції, на які може бути направлена допомога ООН.

Як повідомляло Інше ТВ, за підтримки ООН, продовольчої програми WFP та партнерів з ГО «Тарілка» у Миколаєві безкоштовно роздають хліб.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Миколаївщину відвідали представники ООН – вивчали гуманітарні потреби регіону і обіцяли допомогу' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube