На Миколаївщині спроба крадіжки з трансформаторної підстанції у Вознесенському районі коштувала життя чоловікові (ФОТО)


13:5713.06.2022

При спробі поцупити енергетичне обладнання з закритої трансформаторної підстанції у Вознесенському районі загинув чоловік.

Про це повідомили в пресслужбі АТ «Миколаївобленерго», передає Інше ТВ.

Чоловік, який вліз до закритої трансформаторної підстанції, розташованої на території одного з підприємств у Вознесенському районі, щоб поцупити енергетичне обладнання, загинув миттєво. На місці злочину залишився інструмент, за допомоги якого злодій збирався демонтувати частину устаткування,… та рештки тіла, ураженого струмом.

У пресслужбі підприємства констатують, що й за мирних часів були ті, хто намагався поживитися на чужому майні (протягом 2020 – 2021 рр. задокументовано 88 фактів розкрадань та пошкоджень, що разом із відновлювальними роботами коштували Товариству понад 2,5 млн грн.), і з 24 лютого цього року такі випадки трапляються. Знеструмлені внаслідок обстрілів чи приходу окупаційних військ повітряні лінії стали здобиччю зловмисників – поцуплено тисячі метрів проводів на сотні тисяч гривень.

«Несанкціоноване втручання в роботу енергетичного обладнання призводить до порушень роботи електромережі, зокрема, і відключення великої кількості споживачів від живлення. Якщо на це вам начхати, як і на закон, пам’ятайте принаймні, що в такому випадку ви ризикуєте не лише чужим благом чи власною свободою, але й найціннішим – своїм життям», – нагадують в АТ «Миколаївобленерго».

Як повідомляло Інше ТВ, На Херсонщині окупанти запустили цементні заводи та роблять укріплення з краденого бетону

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'На Миколаївщині спроба крадіжки з трансформаторної підстанції у Вознесенському районі коштувала життя чоловікові (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube