У Первомайську встановлять Меморіал пам’яті загиблим від російської агресії дітям України (ФОТО)


08:0230.05.2022

Меморіал пам’яті дітям, які загинули через військову агресію Російської Федерації, планують відкрити в Первомайській громаді.

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, артоб’єкт встановлять на центральній площі громади як тимчасову інсталяцію.

Про це повідомляє Суспільне з посиланням на президента Миколаївської обласної організації лідерів молодіжного самоврядування “Молодь – майбутнє нації” Євгенія Нотевського.

Створити меморіал запропонував коваль Дмитро Вавріняк.

“Прийшла ідея зробити меморіал загиблим дітям і встановити його до Дня захисту дітей. Висота меморіалу три метри двадцять сантиметрів, півтора метра на дев’яносто сантиметрів — ширина. Вага його близько 200 кг. Матеріал використовував той, що у мене залишався від замовлень. Можна вважати, що цей меморіал зроблений за кошти мої і кошти тих людей, які роблять у мене замовлення”, — розповів Дмитро Вавріняк.

За словами Євгенія Нотевського, 27-го травня відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради. Вирішили, що артоб’єкт буде розташований в мікрорайоні «Фрегат» на території Меморіального комплексу пам’яті за загиблими.

Як повідомляло Інше ТВ, Вночі обстріляли Новий Буг – значні руйнування у центрі міста (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'У Первомайську встановлять Меморіал пам’яті загиблим від російської агресії дітям України (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube