На Миколаївщині річку передали у приватну власність – прокуратурі вдалося повернути її державі через суд


18:4920.05.2022

Первомайська окружна прокуратура Миколаївської області у суді довела обґрунтованість позовних вимог про повернення Арбузинській селищній раді трьох земельних ділянок загальною площею майже 6 га із земель водного фонду, на яких розташований водний об’єкт загальнодержавного значення – мала річка «Балка Кам’яна».

Про це повідомили у Первомайській окружній прокуратурі Миколаївської області, передає Інше ТВ.

Підставою для звернень до суду стало те, що у 2019 році Головним управлінням Держгеокадастру у Миколаївській області, всупереч вимогам водного та земельного законодавства, передано у приватну власність громадян зазначені земельні ділянки.

Суд повністю погодився з доводами прокурора, визнав недійсними та скасував накази Головного управління Держгеокадастру в області та зобов’язав повернути вказані земельні ділянки.

На даний час окружною прокуратурою вживаються заходи щодо реального виконання судових рішень.

Як повідомляло Інше ТВ, Судитимуть колишнього секретаря однієї із сільських рад Вознесенського району за підробку заповіту на будинок і 14 га землі

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'На Миколаївщині річку передали у приватну власність – прокуратурі вдалося повернути її державі через суд' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube