«Зарплата працівникам державних і комунальних установ у окупованій Снігурівці платиться» – начальник Миколаївської ОВА


17:2613.05.2022

Зарплати працівникам державних та комунальних установ в окупованій Снігурівці платяться.

Про це сьогодні, 13 травня, на сумісному брифінгу з заступником керівника ОП Кирилом Тимошенко заявив начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім, передає Інше ТВ.

– Ми платимо зарплату у районі, в тому числі – в Снігурівці, державним підприємствам, комунальним, в ручному режимі, коли розуміємо, що люди – наші, і гроші контрольовано доходять на картки. На зараз ця можливість є – казначейство переїхало, ключи переоформлені. Ми і надалі будемо підтримувати наших громадян до тих пір, поки не звільнимо Снігурівку від окупантів, – сказав начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім.

Також журналісти питали заступника керівника ОП, як працівникам місцевих органів влади у разі окупації поводитися, аби не вважатися колаборантами. Кирило Тимошенко відповів, що всім доводилась інструкція, подробиці якої він не може розголошувати (це документ з грифом «ДСП»). Щодо мера Херсону Ігора Колихаєва Кирилл Тимошенко сказав, що з ним вони кожні кілька днів на зв’язку, а інструкції він просто не помітив у своїй пошті.

Як повідомляло Інше ТВ, На Миколаївщині заступниці голови райради Тетяні Мезіній, яка співпрацює з окупантами у Снігурівці, заочно повідомили про підозру у колабораційній діяльності

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'«Зарплата працівникам державних і комунальних установ у окупованій Снігурівці платиться» – начальник Миколаївської ОВА' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube