У Миколаєві обласна варта знов «зустріла» шукачів наркотичних закладок – тепер вони перевиховуються працею на блокпостах


13:4206.05.2022

Правоохоронці Миколаївської обласної варти поповнили ряди «штрафників», які своєю працею на блокпостах стають на шлях виправлення і звільнення від наркотичної залежності з числа чотирьох шукачів наркотичних закладок.

Про це повідомили у МОВ, передає Інше ТВ.

Двоє з них стали «щасливими переможцями» розіграшу наркозакладок у підпільному чаті – саме під час пошуку свого «призу» у іржавій брудній трубі покинутої будівлі їх і зустріли бійці МОВ.

Бажаючі звільнитися від шкідливих антисоціальних звичок на час війни, не гаячи часу, можуть одразу звертатися до правоохоронців та отримувати наряди на трудові роботи.

Як повідомляло Інше ТВ, В Миколаєві бійці обласної варти затримали чоловіка, який робив різні нецензурні жести в бік проїжджаючих військових, — в його телефоні знайшли багато «цікавого» (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'У Миколаєві обласна варта знов «зустріла» шукачів наркотичних закладок – тепер вони перевиховуються працею на блокпостах' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube