INSHE.TV
Неділя, 28 Грудня, 2025
Підтримати
Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт
Немає результатів
Подивитися усі результати
INSHE.TV
Підтримати
Головна Миколаїв

На під’їздах до Миколаєва з боку Одеси та Києва знесуть усі білборди

7 Лютого 2022, 13:42
у Миколаїв, Економіка
На під’їздах до Миколаєва з боку Одеси та Києва знесуть усі білборди

На ділянці траси «Одеса-Миколаїв» від с.Весняне до храму Святого Миколая в Варварівці (в’їзд до Миколаєва) а також «Київ-Миколаїв» (від Тернівської кільцевої розв’язки до повороту на об’їзну міста Миколаєва) треба очистити узбіччя від численних білбордів.

Ті білборди, які не приберуть власники рекламних конструкцій до 1 березня, будуть знесені.

Про це повідомили в пресслужбі Служби автодоріг у Миколаївській області, передає Інше ТВ.

«Ключовими об’єктами в реалізації президентської програми Велике будівництво на Миколаївщині цьогоріч фігурують під’їзні шляхи до обласного центру з Одеського та Херсонського напрямків. Капітальний ремонт цих відрізків автошляху стане відправною точкою у подальшій масштабній реконструкції автодороги М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ з розширенням її до 4-х смуг руху.

У ході капремонту підходів до міста Миколаєва на ділянках км 126+000 – км 129+122 (від с.Весняне до храму Святого Миколая у Варварівці) та км 139+716 – км 142+800 (від Тернівської кільцевої розв’язки до повороту на об’їзну міста Миколаєва) маємо виконати ряд дорожніх робіт з розширення проїзної частини, укріплення узбіччя, влаштування дренажної системи, встановлення бар’єрного огородження та опор електроосвітлення тощо.

Для ефективного та швидкого просування ремонтних робіт на заваді стають численні білборди, котрі заполонили усю придорожню територію та розділювальну смугу.

Згідно чинного законодавства України право власності на земельну ділянку у межах смуги відведення автодороги належить Службі автодоріг. Крім того, терміни оренди даних рекламних конструкцій давно вичерпано.

Відтак, у зв’язку з виробничою необхідністю та вимогами щодо безпеки дорожнього руху усі білборди, котрі потрапляють у зону безпосереднього ведення ремонтних робіт на підходах до міста Миколаєва мають бути якнайшвидше демонтовані», – йдеться в повідомленні САД.

САД у Миколаївській області закликає власників об’єктів зовнішньої реклами у термін до 1 березня 2022 року самостійно розібрати свої рекламні конструкції, що вам належать. В іншому випадку білборди будуть демонтовані дорожниками та зберігатимуться на складах генеральної підрядної організації.

Також САД просить виконавчі органи влади при видачі дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами вздовж автодоріг загального користування державного значення в обов’язковому порядку погоджувати їх зі Службою автомобільних доріг у Миколаївській області.

Як повідомляє Інше ТВ, В Миколаєві знесуть 30 білбордів по пр.Богоявленському для будівництва тролейбусної лінії — перший вже демонтовано (ФОТО)

Попередній запис

Зеленский поручил разработать план продовольственной трансформации Украины

Наступний запис

На Миколаївщині підрядник так і не побудував еколого-освітній візит-центр, а 6,4 млн.грн. взяв

Немає результатів
Подивитися усі результати
Інше ТВ

ІншеТВ – зареєстроване онлайн-медіа, виходить з 2014-го року. Ідентифікатор медіа – R40-05753

Категорії

  • Відео
  • Економіка
  • Кримінал
  • Курйози
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Найважливіше
  • Політика
  • Спорт
  • Суспільство
  • Технології

Додатково

  • Реклама
  • Контакти
  • Про нас
  • Політика конфіденційності та захисту персональних даних
  • Політика користування сайтом
  • Правила використання матеріалів сайту

© 2025 inshe.tv

Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт

© 2025 inshe.tv