В Миколаєві знесуть 30 білбордів по пр.Богоявленському для будівництва тролейбусної лінії — перший вже демонтовано (ФОТО)


11:5017.01.2022

Біля міжміського автовокзалу по пр.Богоявленському був знесений білборд, який не демонтували власники.

Про це повідомили в Департаменті внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції ММР, передає Інше ТВ.

«Поряд з Міжміським автовокзалом знесли білборд. Це перша ластівка. Протягом цього року ми плануємо звільнити від приблизно 30 рекламних конструкцій проспект Богоявленський від автовокзалу до вул.Космонавтів. Це не тільки допоможе вільно проводити роботи з будівництва нової тролейбусної лінії, а ще й значно поліпшить естетичний вигляд цього відрізку проспекту, стане безпечніше. В нас уже є приклад з ділянкою від Космонавтів до 295-ої Стрілецької Дивізії.

Вкотре звертаюся до власників білбордів. Кожного з вас попереджали про необхідність зносу. Зробіть це самостійно, щоб зберегти своє майно. Часу на очікування вже немає», – прокоментував Андрій Єрмолаєв, директор Департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції ММР.

Як повідомляло Інше ТВ, В Николаеве активист дал месяц администрации на снос памятника Ленинскому комсомолу

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В Миколаєві знесуть 30 білбордів по пр.Богоявленському для будівництва тролейбусної лінії — перший вже демонтовано (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube