В Миколаєві в четвертий раз пройшов обласний конкурс «Відкритий лист до захисника України» (ФОТО)


08:0629.01.2022

28 січня в Обласній бібліотеці для дітей ім. В.О. Лягіна відбулося урочисте підведення підсумків обласного конкурсу «Відкритий лист до захисника України», ініційованого громадською організацією «Миколаївська обласна асоціація ветеранів Афганістану та АТО» (керівник Віктор Білик) за участі Василя Павлова.

До свята нагородження долучилися учасники з різних куточків Миколаївщини. Паралельно захід транслювався онлайн на платформі ZOOM.

Про це повідомляється на сайті бібліотеки, передає Інше ТВ.

Цьогоріч патріотичний конкурс проводиться вчетверте, географія його учасників значно розширилася. У ньому взяли участь майже 250 учнів із 120-ти учбових закладів міста та області. До складу журі ввійшли Олександр Терещенко – ветеран російсько-української війни, захисник Донецького аеропорту, начальник управління у справах ветеранів, ВПО у Миколаївській міській раді, автор автобіографічних книг; Геннадій Молчанов – учасник російсько-української війни, художник, письменник, автор книги про війну «Перемир’я»; Андрій Воробець – учасник російсько-української війни, захисник Донецького аеропорту, автор книги «Заметки на полях войны».

Організатори конкурсу заздалегідь потурбувалися про те, аби кожен із переможців (а ними стали 13 учасників у 3-х різних вікових категоріях) отримали нагороди – дипломи та заохочувальні подарунки.

Переможцями стали (І місця):

Вікова група від 6 до 12 років:
Ковальчук Олександр, ЗОШ №46 м.Миколаїв

Вікова група від 12 до 16 років:
Котович Віолета, Великомечетнянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Вікова група від 16 років:
І місце розділили:
Нагорна Дар’я, Возсіятський ліцей,
Данілова Анна, Миколаївське вище професійне училище технології та дизайну.

Під час церемонії нагородження переможці зачитали уривки зі своїх листів, адресованих захисникам України.

Як повідомляло Інше ТВ, Миколаїв став фіналістом національного конкурсу «Молодіжна столиця України»© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube