Безпілотники атакували військові бази США в Сірії і Ірані (ФОТО)


06:5620.10.2023

Регіональна напруга внаслідок війни Ізраїлю та ХАМАС загострюється. Центральне командування США повідомило, що американські війська перехопили три односторонні ударні безпілотники в Іраку.

У той самий день, що й спроби атаки безпілотників в Іраку, було завдано удару з безпілотника по базі США в Сирії.

Про це пише Fox News. 

Представник американського оборонного відомства повідомив Fox News, що невідома кількість безпілотників була націлена на американську базу Аль-Танф, розташовану поблизу спільного кордону Сирії з Іраком і Йорданією.

Безпілотники атакували військові бази США в Сірії і Ірані (ФОТО) 1
Безпілотники атакували військові бази США в Сірії і Ірані (ФОТО) 7

Ліванський іранський телеканал Al Mayadeen TV повідомив у четвер, що дві американські військові бази в Сирії зазнали нападу, повідомляє Reuters. На додаток до атаки безпілотника на базу Ат-Танф, телеканал Al Mayadeen TV повідомив про ракетний удар по базі Коноко в сільській місцевості на півночі регіону Дейр-ез-Зор.

Також в середу була спроба атаки безпілотника на американську базу в Іраку.

В Іраку США перехопили три безпілотники, націлені на дві різні військові бази, підтвердили Fox News два представники оборонного відомства. Пізніше Центральне командування США (USCENTCOM) підтвердило факт атаки.

Безпілотники атакували військові бази США в Сірії і Ірані (ФОТО) 3
Безпілотники атакували військові бази США в Сірії і Ірані (ФОТО) 8

Два безпілотники були націлені на авіабазу Айн аль-Асад в Західному Іраку, де розташовані американські війська. Повідомляється про незначні поранення серед коаліційних сил.

Безпілотники атакували військові бази США в Сірії і Ірані (ФОТО) 5
Безпілотники атакували військові бази США в Сірії і Ірані (ФОТО) 9

Ще один безпілотник був націлений на базу на півночі Іраку, за повідомленням USCENTCOM. Про постраждалих не повідомляється.

“За останні 24 години американські військові захистилися від трьох безпілотників поблизу американських і коаліційних сил в Іраку. На заході Іраку американські війська зіткнулися з двома безпілотниками, знищивши один і пошкодивши другий, в результаті чого сили коаліції отримали незначні поранення. Окремо на півночі Іраку американські війська збили і знищили один безпілотник, в результаті чого ніхто не постраждав і не був пошкоджений. Ми продовжуємо оцінювати вплив на операції”, – заявили в USCENTCOM.

Там додали: “У цей момент підвищеної бойової готовності ми пильно стежимо за ситуацією в Іраку і регіоні. Ми хочемо підкреслити, що американські війська будуть захищати американські і коаліційні сили від будь-якої загрози”.

Наразі в Сирії перебуває близько 900 американських військовослужбовців, а в Іраку – 2 500, підтвердили американські офіційні особи в інтерв’ю Fox News.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube