В Газі загинуло 11 представників ООН і 5 – Червоного Хреста


06:3112.10.2023

Близькосхідне агентство ООН для допомоги палестинським біженцям та організації робіт (БАПОР) оголосило, що 11 їхніх представників загинули в Газі.

“Я з великим сумом підтверджую, що з 7 жовтня в секторі Газа було вбито 11 співробітників БАПОР. Серед них п’ять вчителів у школах БАПОР, один гінеколог, один інженер, один психолог-консультант і троє допоміжного персоналу.

Деякі з них були вбиті у своїх будинках разом зі своїми сім’ями. “БАПОР оплакує цю втрату і сумує разом з нашими колегами та сім’ями.

Співробітники ООН і цивільні особи повинні бути захищені в будь-який час під час конфлікту. Ми закликаємо до припинення бойових дій, щоб уникнути подальших жертв серед цивільного населення”, – йдеться в повідомленні.

Довідкова інформація: БАПОР – Близькосхідне агентство ООН для допомоги палестинським біженцям та організації робіт. Генеральна Асамблея ООН заснувала БАПОР у 1949 році з мандатом надавати гуманітарну допомогу та захист зареєстрованим палестинським біженцям у зоні діяльності Агентства.

Про загибель 5 своїх співробітників повідомив Червоний Хрест.

Сьогодні, в середу, в результаті двох різних інцидентів були обстріляні машини швидкої допомоги, в результаті чого загинули чотири парамедики Палестинського Червоного Півмісяця, які надавали допомогу тим, хто її потребував.

Раніше, в суботу, водій швидкої допомоги в Маген Давид Адом в Ізраїлі загинув, коли їхав на машині швидкої допомоги для надання допомоги пораненим.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube