Нічна атака на південь – окупанти запустили більше 20 безпілотників. Куди летіли, скільки збили


07:3830.09.2023

Росія вночі проти 30 вересня знову атакувала територію України дронами-камікадзе типу “Шахед”. Окупанти випустили по Україні не менше 20 безпілотників.
Безпілотники були знову спрямовані на Південь Одещини, знову за непростими маршрутами. В тому числі, маневруючи, намагалися обійти систему протиповітряної оборони для того, щоб увійти не тільки в південні, а й у центральні регіони України,
– пояснила речниця, передає 24 канал.

За її словами, результати атаки ще підбиваються. Проте вже наразі зрозуміло, що атака була досить потужною, адже росіяни застосували понад 20 безпілотників і орієнтовно 20 – було знищено.

Навіщо та куди б’є ворог

Наталія Гуменюк пояснила, що пріоритетом ворога залишається Подунав’я – припортова інфраструктура відповідного напрямку, який ворогу не дає спокою за зерновою ініціативою. Окрім того, росіяни шукають об’єкти критичної та іншої важливої інфраструктури, ураження яких може суттєво вплинути в тому числі на економіку регіонів.

На жаль, відбулося влучання в один з об’єктів інфраструктури на Вінниччині, але пожежа вже ліквідована. І евакуація, яка проводилась для безпеки людей, не була критичною,
– пояснила капітан 1 рангу.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube