От проблеми у людей. В Британії McDonald’s вбили щура – клієнти обурені, що “нелюдяно” (ФОТО)


21:1223.09.2023

У Великій Британії співробітники McDonald’s, як стверджується, “нелюдяно” забили величезного щура мітлою, побоюючись, що він може напасти на дітей.

Про це пише Daily Star.

Співробітники McDonald’s нібито забили гігантського щура мітлою до смерті через побоювання, що він може напасти на дітей.

Перелякана мама Камілла Оладокун заявила, що більше ніколи не буде їсти в одному з ресторанів швидкого харчування після того, як великий гризун підбіг до неї та її трирічної доньки Яни Атаї у філії Westfield Stratford City в Лондоні.

От проблеми у людей. В Британії McDonald's вбили щура - клієнти обурені, що "нелюдяно" (ФОТО) 1
От проблеми у людей. В Британії McDonald's вбили щура - клієнти обурені, що "нелюдяно" (ФОТО) 5

Незважаючи на те, що 21-річна жінка була налякана велетенською твариною, вона відчула “огиду”, коли персонал забив її до смерті у “нелюдський” спосіб, змусивши клієнтів, які дивилися на це, кричати від жаху.

Кадри цього шокуючого інциденту були зняті і опубліковані на X, колишній Twitter. На відео видно, як гризун бігає по підлозі ресторану і ховається за стільцями, поки персонал відчайдушно намагається його зловити.

“Вони дуже голосно розмовляли, і здавалося, що щось відбувається. В одного з них була мітла, і вони бігали, щось робили, і тоді я вперше побачила, як щось бігає по підлозі”.

Мати продовжила: “Я дістала свій телефон і побачила, що воно біжить до мене. Я перестала знімати, тому що мені потрібно було схопити доньку – я злякалася, що він нападе на неї.

“Я знаю, що вони можуть бути агресивними, можуть кусатися, що може призвести до проблем. Я не думала про себе, я просто не хотіла, щоб він наближався до неї. Він був величезний. Я ніколи не бачила такого великого щура”.

“Я не дивилася, як вони забили його до смерті. Я розвернула коляску моєї доньки, бо не хотіла, щоб вона це бачила, але я чула, як вони це робили, і вони сказали, що він мертвий. Я не хотіла бачити кров, тому більше не озиралася. Це негігієнічно, це огидно, це нелюдяно”.

От проблеми у людей. В Британії McDonald's вбили щура - клієнти обурені, що "нелюдяно" (ФОТО) 3
От проблеми у людей. В Британії McDonald's вбили щура - клієнти обурені, що "нелюдяно" (ФОТО) 6

Незадоволена відвідувачка заявила, що відтепер бойкотуватиме “Макдональдс”, як вона сказала: “Я більше ніколи не піду в МакДональдс у Великобританії. Якщо мені коли-небудь доведеться туди піти, то це буде не в цьому районі”.

Представник McDonald’s сказав: “Гігієна і чистота мають для нас першорядне значення, і після того, як це було виявлено, команда ресторану вжила негайних заходів для виправлення ситуації. Ресторан був зачинений, щоб провести глибоку дезінфекцію території.

“Наші зовнішні експерти з боротьби зі шкідниками також були викликані для термінової профілактичної перевірки і підтвердили, що на об’єкті немає внутрішніх проблем зі шкідниками. Вони й надалі проводитимуть регулярні планові перевірки ресторану та прилеглої території, що є стандартною практикою і допомагає ресторану підтримувати свій рейтинг гігієни харчових продуктів на рівні 5”.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube