Військові 28-ї ОМБр ім. Лицарів Зимового Походу встановили український прапор на Курдюмівській дамбі у Бахмутському районі Донецької області. На своєму Tg-каналі пресслужба бригади показала відео, на якому видно емоції захисників після вдалого штурму.
Увага, присутня ненормативна лексика.
Чекаємо на офіційне підтвердження, а щоб краще було зрозумілим, де саме встановили прапор наші бійці, ось карта.
![ЗСУ встановили прапор на Курдюмівській дамбі. Де це? (КАРТА, ВІДЕО) 2 ЗСУ встановили прапор на Курдюмівській дамбі. Де це? (КАРТА, ВІДЕО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2023/06/11-1-4-1024x640.jpg)
.