“Вагнерівці” вступили в бій з військовими РФ і взяли в полон підполковника (ФОТО, ВІДЕО)


05:1105.06.2023

Бійці ПВК “Вагнер” вступили в короткий бій із військовослужбовцями Міноборони, після того, як були обстріляні в районі села Семигір’я, неподалік Бахмута 17 травня. Про це розповіла пресслужба Євгена Пригожина, опублікувавши документ із подробицями та відео.

Раніше Пригожин повідомляв, що дорога, якою виводилася ПВК “Вагнер” з Бахмута, була навмисно замінована силами Міноборони РФ. Тепер його прес-служба розкрила деталі. Як випливає з первинного рапорту “вагнерівців”, 17 травня вони помітили, що групи військових Міноборони навіщось мінують дороги в тилу ПВК “Вагнера”. Під час спроби розмінувати фугаси і протитанкові міни бійці приватної військової компанії були обстріляні з боку позицій Міноборони. Постраждала машина “Урал”, що належить ПВК, у неї пробило двигун.

"Вагнерівці" вступили в бій з військовими РФ і взяли в полон підполковника (ФОТО, ВІДЕО) 1

Згідно з рапортом, поширеним пресслужбою Євгена Пригожина, бійці його приватної військової компанії “вжили заходів у відповідь до усунення агресії та затримання військовослужбовців Міноборони РФ. Старшим цієї групи був офіцер МО РФ, командир мотострілецької бригади, підполковник, який перебував у стані алкогольного сп’яніння”.

Окремо Пригожин заявив, що розслідування інциденту триває, багато фактів не публічні.

Підполковник МО РФ, який дав наказ обстріляти бійців “Вагнера”, заявив, що зробив це “через особисту неприязнь”.

Відео з командиром 72-ої мотострілецької бригади, підполковником Веневітіним Романом, також опублікувала пресслужба Євгена Пригожина. На відео підполковник (з пошкодженим переніссям) зізнається, що роззброїв групу швидкого реагування ПВК “Вагнер” і потім віддав наказ обстріляти військовий “Урал” із бійцями приватної військової компанії.

На запитання, як можна охарактеризувати його дії, підполковник Веневітін після довгої паузи відповів: “Винен”.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube