“Три сестри”. Окупанти підірвали дорогу на кордоні України, РФ і Білорусі (ВІДЕО)


12:3931.05.2023

Росіяни підірвали дорогу в Чернігівській області на стику кордону України з Росією та Білоруссю.

Про це повідомляє Держприкордонслужба України в Telegram.

“Рубрика від “Київ за три дні” до “Підриваємо дороги, щоб нас не захопили”.

Росіяни підірвали дорогу у Чернігівській області на стику кордонів України, Білорусі та Росії… хоча навряд їм це допоможе”.

 У коментарі “Українській правді” речник ДПСУ Андрій Демченко уточнив, що це сталося напередодні – 30 травня. Українські прикордонники зафіксували вибух в обідній час.

“Вчора на Чернігівщині прикордонні наряди Держприкордонслужби в обідній час зафіксували вибух, який пролунав на напрямку стику трьох країн. В подальшому було встановлено, що російські окупанти здійснили підрив дороги сполученням Чернігів-Брянськ.

Як бачимо від “Київ за три дні” вони почали підривати дороги, певно побоючись, що Україна піде у наступ на обласний центр. Але Україна не агресор. Як я вже наголошував, наша держава виключно обороняється і Брянськ нам не треба. Однак нам треба падіння центру прийняття рішення, де було ухвалено розв’язати війну проти Україну, тож хай краще підірвуть його”.

Нагадаємо, що недалеко від цього місця, на перетині кордонів України, РФ і Білорусі встановлений монумент дружби “трьох братніх республік”, які в народі називають “три сестри”.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube