У Камбоджі 40 крокодилів розірвали власника крокодилячої ферми – його давно просили припинити розведення хижаків (ФОТО)


10:3728.05.2023

У камбоджійському місті Сіємреап стався трагічний випадок: 40 рептилій накинулися на 72-річного власника крокодилячої ферми, який упав у огорожу, де вони утримувалися.

Про це повідомляє The Mirror.

Вважається, що Лун Нам намагався вигнати крокодила з клітки, де були відкладені яйця, а тварина схопила ціпок, яким він її проганяв. Чоловік не втримався і впав униз.

“Коли він виганяв крокодила з клітки із яйцями, крокодил схопив за ціпок, через що він і впав у загородження, — пояснив поліцейський. — Потім на нього накинулися й інші крокодили”.

У Камбоджі 40 крокодилів розірвали власника крокодилячої ферми - його давно просили припинити розведення хижаків (ФОТО) 1
У Камбоджі 40 крокодилів розірвали власника крокодилячої ферми - його давно просили припинити розведення хижаків (ФОТО) 3
У Камбоджі 40 крокодилів розірвали власника крокодилячої ферми - його давно просили припинити розведення хижаків (ФОТО) 5

За словами шефа місцевої поліції Мея Саврая, 40 рептилій розірвали чоловіка на частини, на місці події залишилася калюжа крові.

Крокодили відірвали та проковтнули обидві руки і ногу, все тіло було в слідах від укусів. Надалі те, що залишилося від загиблого, перевезли до населеного пункту По Бантей Чей.

Протягом багатьох років Лун Нама закликали припинити розведення цих рептилій, але він продовжував це робити і навіть обіймав посаду президента асоціації місцевих фермерів.

Повідомляється, що тепер родичі загиблого, можливо, вирішать продати тварин. Крокодилів в цій місцевості вирощують заради яєць, шкіри та на продаж.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube