Під Краматорськом прорвало дамбу – підтоплено 260 будинків (ФОТО)


18:4804.04.2023

Близько 260 будинків на 30 вулицях підтоплено у Краматорську через прорив дамби у селищі Краматорської територіальної громади.

Про це повідомив начальник Донецької ОВА Павло Кириленко, передає Інше ТВ.

«На одному зі ставків частково зруйновано водоскидний шлюз, в результаті чого відбувається неконтрольоване скидання води. Вода прибуває», – написав Павло Кириленко.

За його словами, обласна військова адміністрація координує роботи з мінімізації наслідків розливу: на місці події працюють рятувальники ДСНС, комунальні служби та представники профільних департаментів обласної й міської військових адміністрацій.

«Створюємо бетонне загородження та розчищаємо русло тамтешньої річки для мінімізації наслідків розливу, розселяємо людей із постраждалих будинків до тимчасового житла», – додав Кириленко.

За повідомленням ДСНС України, станом на 18:30 у с. Городещине Краматорського району залишаються підтопленими 209 дворогосподарств та 51 приватний житловий будинок. Підрозділами ДСНС врятовано 3 особи та евакуйовано 10 осіб, з них 2 дитини. Здійснюється укріплення берегової лінії річки та продовжуються заходи щодо створення загородження водоскидного шлюзу. Напір води у водоскидному шлюзі зменшився та відбувається поступове зменшення рівня води в р. Бичок. До робіт від ДСНС 47 осіб та 19 од. техніки, у т.ч. 3 плавзасоби.

Як повідомляло Інше ТВ, 10 днів тому російські окупанти призупинили спроби шантажу за допомогою Каховської ГЕС і більше не спускають воду.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube