На Миколаївщині одеські волонтери-медики врятували жінку, поблизу якої вибухнув російський снаряд (ФОТО)


22:4311.03.2023

Одеські волонтери-медики врятували жительку Миколаївщини після того, як біля неї здетонував ворожий снаряд.

Про це написала волонтерка Ірина Стасюк на своїй сторінці у facebook, передає «Інтент».

Жінка зазначила, що кожного тижня разом із командою медиків-волонтерів вони відвідують Миколаївську область. Цього разу були в селі Любомирівка. Оглядали людей, роздавали гуманітарну допомогу.

Ірина згадує, що все було як завжди. Коли раптово почули вибух, то вирішили, що це звичайне розмінування. Але за кілька хвилин роздався телефонний дзвінок. Виявилося, що той самий вибух не був запланований підривниками. Це жінка підірвалась на міні в своєму городі.

«Звісно, ми миттєво погнали туди. Побачили рвану рану лівої і правої гомілки, передньої поверхні правого стегна, проникаючу рану грудної клітини, відірвану фалангу пальця, численні осколкові поранення», – пише вона.

Медикиня зазначила, що часу давати волю емоціям не було. Затампонували рвані рани, наклали тугі пов’язки бандажем, знеболили і провели інфузійну терапію. Постраждалу перенесли у швидку, поставили крапельницю і поїхали.

Ірина підкреслила, що дороги в Миколаївській області розбиті. Катетер постійно вилітав з вени. Але величезне обурення у жінки викликало те, що майже ніхто не уступав дорогу, хоча “летіли” містом з мигалками.

«Дорогою ми додзвонилися до доньки пораненої жінки, а в обласній лікарні нас вже мали ждати. Але на нас ніхто не чекав, ніхто не зустрічав. Ми ледь-ледь змогли перекласти її зі швидкої на ноші і завезли в приймальне відділення. Тільки там до нас ліниво підійшли лікарі. Подивились на нашу роботу, схвалили її і забрали жінку. А ми пішли відмивати себе й швидку від крові», – зауважила Ірина.

Пізніше стало відомо, що постраждала себе почуває нормально. ЇЇ готували до операції. 

Як повідомляло Інше ТВ, 10 березня в селі під Миколаєвом на касетному боєприпасі підірвався 9-річний хлопчик (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'На Миколаївщині одеські волонтери-медики врятували жінку, поблизу якої вибухнув російський снаряд (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube