В Латвії горить завод з виробництва дронів (ВІДЕО)


19:0607.02.2023

У Латвії, в місті Марупе сталася масштабна пожежа на підприємстві з виробництва безпілотних літальних апаратів Edge Autonomy, який виготовляє дрони в тому числі для України. В результаті загоряння утворилося сильне задимлення. 

Як повідомляє Delfi, мешканців міста закликають зачинити вікна, двері та вимкнути вентиляцію. У Edge Autonomy підтвердили, що пожежа охопила їхнє виробництво. При цьому в компанії відмовилися від більш детальних коментарів. Заступник директора Edge Autonomy Яніс Вілманіс зазначив, що пожежа завдала серйозної шкоди, проте точні її масштаби поки невідомі.

Відомо, що повідомлення про пожежу надійшло у вівторок, 7 лютого, о 15:14. Рятувальники констатували, що завод горить відкритим полум’ям, і вогонь швидко поширюється.

На місці загоряння в Марупе задіяні 50 пожежників, дев’ять автоцистерн, три автодрабини. Також залучили рятувальників з ризького аеропорту з єдиною в Латвії автоцистерною ємністю 35 тонн води.

Видання зазначає, що Edge Autonomy є одним із провідних світових постачальників дронів. Продукція компанії використовується для військових, цивільних і академічних потреб і поставляється в більш ніж 70 країн. © Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube