Розвиток аеростатного китайського скандалу – другу кулю засікли над Латинською Америкою (ФОТО)


08:0204.02.2023

Це вже друга хвиля аерастатного скандалу. Після першої, коли над Штатами була помічено повітряна куля на величезній висоті, з нею вирішили нічого не робити, але держсекретар США Блінкен відклав поїздку в Китай. В самій піднебесній заявили, що це метеозонд, який відхилився від курсу через дуже сильний вітер.

Сьогодні стало відомо, зо американський фотограф Тайлер Шлітт зняв і виклав у Twitter фотографію китайського висотного аеростата-розвідника, який військові США кілька днів тому засікли над континентальною частиною країни.

Зараз ця “повітряна куля” пропливає над штатом Монтана, де розташовані стратегічні об’єкти американської армії, зокрема авіабаза “Мальмстрем” — одна з трьох баз ВПС США, яка обслуговує та експлуатує міжконтинентальні балістичні ракети Minuteman III.

“Надзвичайно великий план китайської повітряної кулі, що летить над Вашингтоном, штат Міссурі”, – підписано знімок.

Видно сонячні панелі та якесь корисне навантаження на під кулею.

Фото: twitter.com/Stormchaser_TS

Один із підписників фотографа обробив знімок і показав його “покращену версію” у себе в Twitter:

Нажмите на фото выше, чтобы увеличить его

Використавши програмне забезпечення метеорологів з доступною інформацією про погодні умови над північною частиною США, він зробив припущення-прогноз щодо можливої траєкторії польоту аеростата:

Як повідомляло ІншеТВ, МЗС Китаю вже заявило, що “шкодує”, що некерований “цивільний аеростат” потрапив у повітряний простір США. Пекін стверджує, що це не розвідувальний апарат, а кліматичний зонд.

Але тепер на американському континенті помітили ще одну китайську повітряну кулю – цього разу в районі Латинської Америки. Про це повідомив представник Пентагону Пет Райдер, передає AFP.

“Ми отримуємо повідомлення про повітряну кулю, що пролітає через Латинську Америку. Тепер ми вважаємо, що це ще одна китайська розвідувальна повітряна куля”, – заявив представник Пентагону.

Райдер не уточнив, де саме знаходиться ще одна куля.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Розвиток аеростатного китайського скандалу – другу кулю засікли над Латинською Америкою (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube