За минулу добу, 13 грудня, підрозділи Головного управління ДСНС України у Миколаївській області ліквідували три пожежі.
Так, о 07:04 на спецлінію 101 надійшло повідомлення про пожежу магазину по вул. Виноградній м. Снігурівка Баштанського району. На місце виїхав черговий караул 24 державної пожежно-рятувальної частини. Силами вогнеборців пожежу ліквідовано о 10:00 на площі 80 кв. м. Від вогню врятовано приміщення магазину та дві поруч розташовані господарчі споруди. Попередня причина загоряння — підпал.
![В Снігурівці невідомі підпалили магазин. Що ще горіло за добу (ФОТО) 2 В Снігурівці невідомі підпалили магазин. Що ще горіло за добу (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2022/12/319562347_556405442589457_4754002077435463903_n.jpg)
![В Снігурівці невідомі підпалили магазин. Що ще горіло за добу (ФОТО) 4 В Снігурівці невідомі підпалили магазин. Що ще горіло за добу (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2022/12/319628015_823479355431141_2672881596801166530_n.jpg)
![В Снігурівці невідомі підпалили магазин. Що ще горіло за добу (ФОТО) 6 В Снігурівці невідомі підпалили магазин. Що ще горіло за добу (ФОТО) 5](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2022/12/319669313_1633955030357228_5304223583138275587_n.jpg)
![В Снігурівці невідомі підпалили магазин. Що ще горіло за добу (ФОТО) 8 В Снігурівці невідомі підпалили магазин. Що ще горіло за добу (ФОТО) 7](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2022/12/319781286_684767230054235_8722211615950790031_n.jpg)
О 17:55 рятувальників 4 ДПРЧ сповістили про те, що по вул. 8 Лінія м. Миколаєва загорівся дах не експлуатованого житлового будинку. Черговим караулом підрозділу пожежу ліквідовано о 18:33 на площі 15 кв. м, її причина наразі встановлюється.
![В Снігурівці невідомі підпалили магазин. Що ще горіло за добу (ФОТО) 10 В Снігурівці невідомі підпалили магазин. Що ще горіло за добу (ФОТО) 9](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2022/12/319861132_665881934991287_8716259868831110768_n-1024x768.jpg)
Вже надвечір, о 19:49, на спецлінію 101 надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Першого Травня с. Доброжанівка Врадіївської територіальної громади Первомайського району. На місце направлено відділення 13 ДПРЧ. О 22:40 пожежу ліквідовано на площі 15 кв. м. Від вогню врятовано житловий будинок. Попередня причина — необережність під час паління.
Загалом від ДСНС на ліквідацію пожеж залучались 5 одиниць техніки та 20 вогнеборців.