Флориду штурмує ураган “Іан” – його вже назвали історичним, населення евакуюють (ФОТО, ВІДЕО)


07:2029.09.2022

Місцева влада оголосила евакуацію з прибережних міст. Експерти заявили, що це шторм, про який американці говоритимуть ще довгі роки.

Ураган “Іан” дістався узбережжя Мексиканської затоки Флориди з катастрофічною силою, викликавши вітри, зливи та хвилі океанського прибою. Все це зробило його одним із найсильніших штормів у США за останні роки, про що пише Reuters.

Повідомляється, що “Іан” прийшов на берег неподалік Кайо-Коста 28 вересня. У Національному центрі ураганів США зазначили, що вітер досягав швидкості 241 км на годину. Однак потім швидкість підвищилася. Ураган майже досяг 5 категорії за шкалою Саффіра-Сімпсона, найсерйознішої класифікації для штормів із максимальною тривалою швидкістю вітру.

У матеріалі сказано, що губернатор Рон ДеСантіс сказав, що “Іан” викликав небезпечні для життя штормові нагони — хвилі морської води, що рухаються вітром, що затоплюють узбережжя. Вони досягають заввишки 3,7 метра. Місцеві синоптики також попередили про сильні грози і можливі торнадо.

Як заявив директор Національної метеорологічної служби Кен Грем, це шторм, про який американці будуть говорити довгі роки.

“Це історична подія”, — сказав Грем.

Наслідки урагану Іан
Наслідки урагану Іан
Наслідки урагану Іан
Наслідки урагану Іан
Наслідки урагану Іан
Наслідки урагану Іан

У виданні пишуть, що місто Форт-Майєрс-Біч виявилося майже затоплене паводковими водами. Місцеві бачили руїни будинків, що пливли вниз за течією разом із автомобілями. “Іон” вважається одним із найлютіших ураганів, що дійшов до материкової частини США за останні роки.

За повідомленням місцевих комунальних служб, “Іон” відключив електрику щонайменше 1,1 млн будинків та підприємств.

Зазначається, що ураган прийшов до США з Куби. Там він залишив більшу частину населення без доступу до електроенергії.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Флориду штурмує ураган “Іан” – його вже назвали історичним, населення евакуюють (ФОТО, ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube