Все вам повернеться. У Воронежі “вагнерівець” після Донбасу влаштував розбірки з росгвардійцями. Красномовне (ВІДЕО)


10:2717.09.2022

“Вагнерівець” з позивним “Марлін” влаштував “розборки” з росгвардійцями в готелі Воронежа. Чоловік погрожував та кричав, що воював за їхню країну.

Про це повідомляє російський Телеграм-канал “База“.

За даними каналу “вагнерівець” Андрій кілька днів тому повернувся з Донбасу. Він зупинився в готелі Воронежа, але поводився неадекватно. Персонал викликав Росгварді..

Коли на місце приїхали росгвардійці, він почав скандалити ще сильніше. Зокрема, найманець став загрожувати одному зі співробітників засунути кийок у задній прохід, постійно ставив риторичне запитання: “Ти знаєш, хто я такий?”, а також кричав, що “захищає вашу країну”.

На плечі у нього був шеврон ПВК “Вагнер”, а сам Андрій заявив, що його позивний “Марлін”, він зі спецгрупи 136 полку, передає УНІАН.

“Мій позивний “Марлін”, я – спецгрупа 136 полку. Я тебе особисто так розпинаю! Я тебе обіс**, п***р!… Я, с**а, воював за вашу країну, а ти, чмошник йоб***й, мені загрожувати будеш?”, – кричав найманець.

Згодом “вагнерівець” все ж таки вдарив росгвардійця, а за секунду його самого завалили на підлогу, побили кийком, ногами і закували у наручники. Навіть після цього “вагнерівець” не вгамувався, продовжив погрожувати росгвардійцям. На місце викликали слідчих, і ті заявили, що “Марлін” – нібито доброволець, який днями повернувся в РФ. У машині у нього виявили 476 набоїв калібру 9х19 мм. Найманець пояснив, що боєприпаси “просто завалялися і він про них забув”.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Все вам повернеться. У Воронежі “вагнерівець” після Донбасу влаштував розбірки з росгвардійцями. Красномовне (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube