Як виглядає Каховський міст після ракетного удару (ВІДЕО)


18:0410.08.2022

У мережі з’явилося відео, на якому, ймовірно, видно наслідки ракетних ударів 10 серпня Збройних Сил України по мосту біля ГЕС у тимчасово окупованій Новій Каховці. Ролик викладений на Telegram-каналі Supernova+.

У кадрі видно наскрізні ушкодження дорожнього полотна та огорожі мосту. Друга половина ролика – відео, зняте з дрона, яке дає загальну картинку руйнувань, передає Ліга.

Поки що не можна верифікувати правдивість цього відео даними з інших джерел.

Раніше військові оперативного командування “Південь” підтвердили удари по цьому мосту, заявивши, що ЗСУ утримують вогневий контроль над транспортно-логістичними шляхами на тимчасово окупованих частинах Херсонської області.

Військові стверджують, що ракетний удар зробив міст “непридатним для використання”. Ймовірно, йдеться про важку техніку, оскільки на відео мостом їде автомобіль.

Для російського окупаційного угруповання на правому березі Дніпра є чотири ключові мости – Антонівський залізничний міст та Антонівський автомобільний міст, міст біля Каховської ГЕС та Дар’ївський міст через Інгулець. По всіх ЗСУ завдає ударів і тримає їх пвд вогневим контролем.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube