Зеленський про F-16: “Ми чекаємо їх, як моя мама чекала мене зі школи, а я постійно знаходив причини прийти пізніше” (ВІДЕО)


11:2210.07.2024

Як повідомляло ІншеТВ, президент України Володимир Зеленський виступив у Президентському фонді та Інституті Рональда Рейгана в США. Американці чекають на листопад. Європа, Близький Схід – весь світ чекає на листопад. І Путін теж чекає на листопад, – Зеленський в Інституті Рейгана (ВІДЕО)

Після виступу відбулося більш неформальне спілкування, під час якого його спитали і про очікування від F-16.

Ведучий запитав Зеленського, чи допомогли Україні американські танки Абрамс, яких було передано Україні аж 31. Він відповів так:

-Я не певен, що така кількість танків могла б змінити ситуацію на полі бою. Це як діалог про F-16. Знаєте, кажуть, вони надійдуть цього літа? Я сподіваюсь Ми завжди чекаємо. Як моя мама чекала мене після школи, але я постійно знаходив причини прийти пізніше. Це те саме, але це серйозніше, набагато серйозніше.

Зеленський зазначив, що проблема з F-16 полягає в кількості та датах їх прибуття. Тому що РФ використовує проти України 300 своїх винищувачів, натомість союзники ухвалювали рішення щодо 10-20 літаків.

-Навіть якщо їх буде 50 — це ніщо. У них три сотні, а у нас 50. Ми захищаємося, нам потрібно 128 літаків. Поки в нас не буде стільки літаків, ми не зможемо з ними зрівнятися в небі, це буде складно, — сказав Зеленський.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube