Сьогодні – День ВМС. Зеленський привітав морпіхів, Неїжпапа розповів, як ворог йшов на Миколаїв та Одесу (ВІДЕО)


10:5607.07.2024

“День Військово-Морських сил України. День героїчних воїнів, які довели, що українське море не терпітиме російського флоту й що ворогу не по зубах наша, українська морська піхота”, – таке привітання і коротенький роликопублікував президент України Володимир Зеленський.

А напередодні командувач Військово-морських сил ЗСУ Олексій Неїжпапа дав інтерв’ю Наталії Мосейчук, у якому розповів, як росіяни не змогли захопити Миколаїв та як готували висадку десанту для захоплення Одеси.

Вороги хотіли оволодіти Миколаєвом, а потім обійти Одесу з півночі. І тільки після цього висаджувати морський десант. Цього не відбулося – 80 бригада десантно-штурмових військ зупинила десант російських військ під Вознесенськом, – сказав Неїжпапа.

Олексій Неїжпапа розповів, як російські окупанти підводили кораблі десанту майже до узбережжя, хоча вони знали, що воно заміноване, для того, щоб ВМС ЗСУ не перекидали свої підрозділи, війська, які зайняті в протидесантній обороні на той час. Це була 35 бригада морської піхоти, 28 бригада оперативного командування «Південь», щоб ми не забирали ці бригади з приморського напрямку на інший напрямок, готувалися до висадки десанту, тим самим утримували бойові підрозділи, які могли б брати участь на іншому напрямку в бойових діях.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube