Петиція щодо дострокового позбавлення Тищенка повноважень нардепа вже набрала необхідну кількість голосів


12:4526.06.2024

Петиція «Про позбавленні повноважень народного депутату Верховної Ради України Миколи Тищенко у зв’язку з його аморальним поводженням, рейдерством, рекетом, зловживанням службовим становищем, перевищенням повноважень» вже набрала необхідну кількість голосів.

Навіть більше: замість необхідних 25 тис.голосів станом на 12.35 сьогодні, 26 червня, там вже є 26158 голосів, передає Інше ТВ.

Петиція щодо дострокового позбавлення Тищенка повноважень нардепа вже набрала необхідну кількість голосів 1
Петиція щодо дострокового позбавлення Тищенка повноважень нардепа вже набрала необхідну кількість голосів 3

Петицію на сайті Верховної Ради України 24 червня зареєстрував Андрій Шевердєєв, який у тексті написав про те, що Микола Тищенко «істотно шкодить роботі нашого парламенту», «неприпустимим є його зловживання статусом, перевищення службових повноважень та рекет», «дії зазначеного депутата завдають шкоди іміджу нашої країни».

Як повідомили «Українські Новини», згідно з законом “Про звернення громадян”, інформація про початок розгляду електронної петиції, яка в установлений строк набрала необхідну кількість голосів на її підтримку, оприлюднюється на офіційному веб-сайті Верховної Ради України не пізніш як через три робочі дні після набрання необхідної кількості підписів на підтримку петиції.

Розгляд електронної петиції здійснюється невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.

Як повідомляло Інше ТВ, 25 червня нардепу Тищенку біло повідомлено про підозру за події в Дніпрі – у нього знайшли купу грошей (ФОТО)Під час обшуків Тищенко розбив телефон, щоб не надавати його як доказ (ВIДЕО), але в ДБР пообіцяли, що телефон відновлять. Також вчора Печерський районний суд столиці вчора обрав запобіжний захід Миколі Тищенку – цілодобовий домашній арешт з носінням електронного браслету.

Читайте й дивіться також:

Каже, що був взірцем і прийшов допомагати народу. Поки Тищенку обирають запобіжний захід, петиція щодо позбавлення його нардепських повноважень стрімко набирає голоси (ВІДЕО)

“Караван лає, а собака йде” – Тищенко висловився про Єрмака (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube