Збірна України «всуху» програла Румунії в стартовому матчі на Євро-2024 – пропустила 3 голи

18:0417.06.2024

Збірна України провалила перший матч групового етапу Євро-2024 проти Румунії. Підопічні Сергія Реброва з розгромом поступилися супернику після двох помилок Андрія Луніна.

Про це пише «Український Футбол».

Євро-2024. Група Е. Перший тур.

Румунія – Україна – 3:0

Голи: Станчу (29′), Марін (53′), Драгуш (57′)

У понеділок, 17 червня, збірна України в Мюнхені провела свій перший матч на чемпіонаті Європи-2024 проти Румунії. Поєдинок закінчився поразкою команди Сергія Реброва з рахунком 0:3.

У першому таймі національна збірна контролювала м’яч та події на полі, однак після помилки Андрія Луніна на 29-й хвилині пропустила – результативним ударом відзначився Ніколає Станчу.

У другому таймі Україна ще на початку зробила позитивний результат неможливим, пропустивши два м’ячі поспіль.

Спочатку Разван Марін прошив Луніна, який вдруге за матч припустився результативної помилки.

А через кілька хвилин Деніс Драгуш відзначився з асисту Денніса Мана, зробивши рахунок вже 3:0 на користь Румунії.

Після цього матчу команда Реброва посідає останнє, четверте місце в групі Е з нулем очок та різницею м’ячів -3.

Окрім цих двох збірних, в квартеті Е виступають Бельгія та Словаччина.

Україна зіграє проти словаків 21 червня, а румуни зустрінуться з бельгійцями 22-го.

Як повідомляло Інше ТВ, Збірна України з футболу показала офіційну форму для Євро-2024 (ФОТО)