Збірна України з футболу показала офіційну форму для Євро-2024 (ФОТО)


14:5217.06.2024

Збірна України з футболу показала офіційну форму для Євро-2024, яку створив український бренд Indposhiv.

Про це йдеться у соцмережах збірної, пише ЛБ.

У цій формі гравці подорожуватимуть на матчі чемпіонату.

“Indposhiv вдалося виконати замовлення в надзвичайно короткі строки та з викликами через постійні перебої електроенергії в Києві”, ‒ зазначили футболісти.

У комплект увійшли легкий синій бомбер та біла футболка з логотипом Української асоціації футболу, а також світло-сірі штани класичного крою.

“Основний челендж полягав у максимально стислих строках і відсутності мірок гравців. Тому довелося акумулювати весь наш 15-й досвід і створювати лекала розмірів лише знаючи зріст і вагу. Також були і технічні побажання по тканині та крою. Ця форма повинна бути зручною та з тканини, яка мінімально мнеться та в якій буде комфортно знаходитися, враховуючи сезон”, ‒ каже засновниця бренду Indposhiv Катерина Возіанова.

Збірна України з футболу показала офіційну форму для Євро-2024 (ФОТО) 1 Збірна України з футболу показала офіційну форму для Євро-2024 (ФОТО) 3

Читайте: Дефлімпійська збірна України стала срібним призером чемпіонату Європи з футболу, а в її складі – і миколаївський спортсмен (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube