Або в полон, або – ? Чому ЗСУ не вибивають російських загарбників з Агрегатного заводу у Вовчанську


10:4417.06.2024

Аналітики вважають, що росіяни перебувають там у мішку, з якого шлях або в полон, або на той світ.

У Вовчанську росіяни продовжують утримувати позиції на Агрегатному заводі, проте українські оглядачі вважають, що не варто спішити їх звідти вибивати.

«Скоріш за все, доля окупантів там – або подохнути, або здатися у полон», – пише український військовий журналіст Богдан Мирошников, передає Zn.ua.

Він каже, що за минулу добу було щонайменше три невдалих спроби та одна вдала (невеликою групою) – прорватися до заводу з боку ворога, щоб зʼєднатися. «Під час таких спроб також поповнюється обмінний фонд або статистика ліквідованих окупантів», – зауважує Мирошников.

З ним погоджуються аналітики українського інформаційного ресурсу DeepState. Вони навіть кажуть, що інформація по Вовчанську і Агрегатному заводу зокрема навмисне  подавалася і подається із затримкою – «щоб не мотивувати одного невідомого генерала відправляти наші штурмові загони в невиправдані атаки, оскільки вигідніше ворога тримати у мішку, ніж вибивати».

Відповідно, із певною затримкою тут подали своє бачення хронології боїв у районі Агрегатного заводу:

–         З перших днів боїв за місто (середина травня) на завод  зайшла російська ДРГ і закріпилася щонайменше у кількох корпусах та у головній будівлі. Ворог перебуває там більше місяця.

–          1 червня кулеметні розрахунки Сил Оборони взяли під контроль підходи. Ворог доставляє воду та харчі в оточення дронами.

–         6 червня відбувся наступний прорив ворога на завод у складі 5 чоловік. Добрався лише один.

–         8 червня на завод проривається вже група у складі 15 чоловік.

–         13 чи 14 червня проривається бронетранспортер  з підкріпленням та боєкомплектом.

Нагадаємо, Американський Інститут вивчення війни ISW у черговому своєму звіті не зміг однозначно сказати, чи зберігають нині росіяни свої позиції на Агрегатному заводі.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube