Зеленський прибув до Швейцарії, де пройде Глобальний саміт миру


18:5214.06.2024

Сьогодні, 14 червня, Президент України Володимир Зеленський прибув до Швейцарії, де пройде Глобальний саміт миру.

Про це він повідомив на своєму телеграм-каналі, передає Інше ТВ.

За словами очільника української держави, «попереду два дні активної роботи з країнами з усіх куточків світу, із різними народами, які, проте, об’єднані спільною метою – наблизити справедливий і тривалий мир для України».

«Саміт миру дасть змогу глобальній більшості зробити конкретні кроки у сферах, що важливі для кожного у світі: ядерна та продовольча безпека, повернення військовополонених і всіх депортованих осіб, зокрема депортованих українських дітей.

У Саміті візьмуть участь близько 100 країн і міжнародних організацій. Вдячний усім, хто вирішив долучитися та продемонструвати глобальне лідерство й відданість миру, міжнародному праву та Статуту ООН.

Як відповідальна світова більшість, разом ми маємо докласти всіх зусиль, щоб покласти край війнам, агресіям і колоніальній окупації та унеможливити їхнє повторення. Упевнений, що всі люди світу хочуть справедливого миру та поваги до кожної нації.

Саме тому формат Саміту передбачає можливість для кожної нації продемонструвати своє лідерство в досягненні спільних цілей. Голос відповідальної світової більшості здатен наблизити мир і відновити повну силу Статуту ООН», – йдеться в дописі Володимира Зеленського.

Як повідомляло Інше ТВ, У резолюції Глобального саміту миру будуть 3 основні пункти, – Bloomberg© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube