Історичний день – Зеленський прокоментував підписання безпекову угоду між Україною та США (ВІДЕО)


23:3413.06.2024

Підписання безпекової угоди між Україною та США Президент України Володимир Зеленський назвав історичним днем.

Про це йдеться в його повідомленні в соцмережах, передає Інше ТВ.

«Сьогодні справді історичний день. Ми підписали найсильнішу угоду між Україною та США за весь час нашої незалежності.

Перше – угода містить дуже детальну юридично зобов’язувальну частину, і це – надійність підтримки нашої незалежності з боку Америки.

Друге – безпекові гарантії від Сполучених Штатів засновані, зокрема, на сталості рівня безпекової та оборонної підтримки. І не лише на час цієї війни, а й на час миру після війни. А мир ми обов’язково забезпечимо.

Третє – чітко зазначено, що Америка підтримує зусилля України для перемоги в цій війні.

Четверте – в угоді хороші позиції щодо зброї для нашого захисту. Дуже конкретно – про системи «Петріот», дуже конкретно – про постачання Україні ескадрилей винищувачів – саме так, у множині: ескадрилей, – включно з, але не обмежуючись F-16. Ми довго працювали заради цього.

П’яте – дуже важливо, що угода містить також і питання справедливої відповідальності Росії за цю війну та за намагання знищити українців. Америка підтримує і справедливу компенсацію шкоди, завданої російськими ударами, і опрацювання шляхів, щоб заморожені російські активи були використані задля захисту та відновлення України.

Дякую Президентові Байдену та команді, Конгресу Сполучених Штатів за підтримку – обидві партії, обидві палати, дякую. І дякую кожному американському серцю, яке не зраджує свободи та підтримує нас», – йдеться в дописі очільника української держави.

Як повідомляло Інше ТВ, Байден і Зеленський підписали безпекову угоду між Україною та США (ВІДЕО).

Також повідомлялось І тепер вже офіційно: G7 досягла політичної угоди щодо $50 млрд до кінця року для України за рахунок доходів від заморожених російських активів© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube