За травень в ЗСУ мобілізували більше людей, ніж за останні кілька місяців, – нардеп Костенко


07:4311.06.2024

Протягом травня цього року в Україні вдалося мобілізувати більше людей, ніж за останні кілька місяців.

Про це Українській правді повідомив секретар комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони й розвідки Роман Костенко.

Травень 2024 року був найпродуктивнішим у плані мобілізації, напевно, з початку 2023 року. За цей травень вдалося мобілізувати більше людей, ніж за останні кілька місяців у цілому”.

Деталі: На думку Костенка, серед факторів, які вплинули на посилення мобілізації, – набрання чинності оновленого закону про мобілізацію, а також свідомість громадян.

Закон про мобілізацію почав працювати 18 травня. Люди оновлювали дані і йшли в армію. Ще один чинник – свідомість громадян, які побачили, що треба йти і захищати країну. Я також думаю, що багато людей, які хотіли мобілізуватися в період, коли закон напрацьовувався, чекали, які будуть умови, а в травні вступили до війська”, – вважає він.

Водночас секретар оборонного парламентського комітету висловив думку, що дію нового мобілізаційного закону можна буде побачити безпосередньо в армії вже через кілька місяців.

Нагадаємо, що екснардепка Сисоєнко, що заробляла по $100 тис. в місяць на ухилянтах, вийшла під заставу в 900 тис.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube