З початку доби на фронті – 62 боєзіткнення, 23 з яких – на Покровському напрямку, – Генштаб


19:2609.06.2024

Загальна кількість ворожих атак по всій протяжності фронту з початку доби – 62. Сьогодні агресор продовжує застосовувати авіацію та атакувати на кількох напрямках, найактивніше – на Покровському. Українські захисники міцно тримають оборону.

Про це йдеться в оперативній інформації Генштабу ЗСУ станом на 18.30 09.06.2024, передає Інше ТВ.

На Куп’янському напрямку окупанти активізувалися в районах Піщаного та Невського, збільшивши кількість спроб покращити власні позиції до дев’яти.

Також ворожі сили атакували в районі Греківки на Лиманському напрямку. Загалом тут з початку доби агресор намагався атакувати шість разів. Бомбардував керованими авіабомбами в районах Серебрянського лісу, Новосадового, Новоєгорівки та Петропавлівки.

На Краматорському напрямку протягом дня мали місце дев’ять боєзіткнень. Тривають бої в районі Калинівки.

Найбільша активність ворога наразі зберігається на Покровському напрямку. 23 рази за сьогодні тут відбувалися зіткнення різної інтенсивності. Наразі тривають бої в районах Новоолександрівки, Новоселівки Першої та Новопокровського. Авіація окупантів била КАБами протягом дня по Скучному, Новоолександрівці, Воздвиженці та Іванівці. Наразі п’ять спроб російських агресорів покращити власні позиції іще тривають.

На решті напрямків ситуація суттєвих змін не зазнала.

Як повідомляло Інше ТВ, Український літак сьогодні вперше атакував Білгородщину – вражений командний пункт і склади БП, – Sky News© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube