Україна і Китай провели політичні консультації


19:3805.06.2024

У середу, 5 червня, Україна та Китай провели політичні консультації. Відповідну зустріч провели перший заступник глави міністерства закордонних справ України (МЗС) Андрій Сибіга та заступник глави МЗС КНР Сунь Вейдун.

Про це йдеться у повідомленні українського міністерства.

Представники країн заявили про важливість дотримання принципів Статуту ООН та міжнародного права. Сторони відзначили, що взаємна повага до територіальної цілісності є основою двосторонніх відносин держав.

Сибіга повідомив Вейдуну про підготовку до Саміту миру у Швейцарії. Українська сторона заявила, що сподівається на участь Китаю у заході. За словами українського МЗС, це могло б стати «гарною нагодою», аби зробити цінний внесок у досягнення стійкого миру.

«У рамках робочого візиту до Пекіну також відбулися зустрічі із спеціальним представником уряду КНР з питань Євразії Лі Хуеєм, а також заступником завідувача міжнародного відділу ЦК КПК Чень Чжоу», – додали в МЗС України.

Нагадаємо: На заяву Зеленського щодо допомоги росії від деяких держав зірвати Саміт миру в Швейцарії відреагував Китай© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube