З початку доби по всій лінії фронту відбулося 64 бойових зіткнення, 12 боїв ще тривають, – Генштаб


17:0905.06.2024

Не зменшується тиск російських окупантів по всій лінії фронту. Ворог шукає шляхи аби потіснити наші підрозділи із зайнятих позицій.

Про це йдеться в оперативній інформації Генштабу ЗСУ станом на 16.00 05.06.2024, передає Інше ТВ.

Продовжують активні дії російські окупанти на Сіверському напрямку. Кількість бойових зіткнень тут зросла до шести. Чотири атаки українські захисники відбили, дві – ще тривають біля Верхньокамянського і Роздолівки.

На Краматорському напрямку російські війська продовжують спроби просунутись уперед у районах Калинівки та станції Алебастрова – тривають бойові зіткнення. Загальна кількість їх на напрямку зросла до дев’яти.

Ворог не збавляє темпів на Покровському напрямку. Від початку доби підрозділи Сил оборони відбили вже 12 штурмових дій окупантів. Ще п’ять – тривають. Противник продовжує атаки біля Євгенівки та у чотирьох локаціях в районі села Сокіл.

Ворог і далі атакує на Времівському напрямку. Всі шість боєзіткнень – в районі Урожайного, половина з них продовжуються.

На Придніпровському напрямку російські терористи знову скидають авіабомби – цього разу у райони Токарівки і Дніпровського впало загалом шість КАБів.

На решті напрямків – без особливих змін.

Як повідомляло Інше ТВ, Сирський побував на Харківському та Купянському напрямках та назвав головну задачу ЗСУ в Вовчанську© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube