Наші дрони довели, що Україна здатна обмежувати внутрішню силу держави-терориста. Будемо продовжувати, – Зеленський (ВІДЕО)


20:0004.06.2024

Про найголовніше за останні дні розповів у відеозверненні президент України Володимир Зеленський.

-Перш за все Ставка. Була детальна розмова з військовими, урядом, керівниками спеціальних служб щодо кількох питань.

Перше. Були доповіді Головкома Сирського та начальника Генштабу Баргилевича по ситуації на фронті. Основні напрямки. Найбільше боїв та найтяжче атаки на Донеччині. Фактично основний напрямок російських ударів. Звичайно, ситуацію на півдні, на Харківщині, у районах прикордоння Сумської та Чернігівської областей ми теж сьогодні розглянули. Я вдячний кожному підрозділу, кожному командиру та солдату, завдяки яким вдалося стабілізувати Харківський напрямок.

Друге. Доповідь урядовців щодо енергетики та можливостей захисту й відновлення. Кожен день і на всіх рівнях цьому має бути приділена не просто максимальна, а тотальна увага всіх відповідальних посадовців.

Також сьогодні міністр оборони та мінстратегпром дали звіти по нашому виробництву та закупівлі дронів. Це те, в чому постійно має відчуватись нарощування обсягів. На цій війні – і саме нашими воїнами – було доведено, що дрони здатні давати перевагу й повертати ініціативу. У час, коли ми очікували постачання артилерії від наших партнерів, FPV-дрони фактично вберегли фронт. Наші далекобійні дрони довели, що Україна здатна обмежувати внутрішню силу держави-терориста. Маємо це продовжувати. Будемо продовжувати.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube