Зеленський після повернення з закордонного турне провів Ставку: що обговорювали


19:0404.06.2024

Сьогодні, 4 червня, Президент України Володимир Зеленський після повернення з закрдонного турне провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача.

Про що йшла мова, він написав на своєму телеграм-каналі, передає Інше ТВ.

«Після повернення до Києва найперше провів Ставку, щоб отримати всі оновлення щодо змін на полі бою. Заслухав доповідь Головкома Олександра Сирського про ситуацію на основних напрямках.

Були доповіді міністра оборони Рустема Умєрова, міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олександра Камишіна: боротьба з російськими «орланами», «ланцетами» й іншими дронами та розвиток власних технологій БпЛА та РЕБ. Ми також визначили пріоритетні напрямки для розміщення очікуваних систем ППО.

Начальник Генштабу Анатолій Баргилевич доповів про стан підготовки, комплектування озброєнням та особовим складом бригад і резервів. Голови Харківської, Сумської та Чернігівської військових адміністрацій – про подальше зведення фортифікацій, захист важливих об’єктів, зокрема генерації, та поточний стан забезпечення людей світлом», – написав очільник української держави.

Як повідомляло Інше ТВ, Кількість боєзіткнень з початку доби зросла до 64, ще 25 боїв тривають, – зведення Генштабу на 17.00.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube