В Україну повернулись 75 полонених (ФОТО, ВІДЕО)


13:3631.05.2024

Про це повідомив президент Зеленський.

-Увесь цей час ми ні на день не припиняли працювати, щоб повернути додому кожного й кожну з російського полону. І сьогодні маємо важливий результат: ще 75 наших людей повернулися до України. Воїни ЗСУ та Нацгвардії, прикордонники, четверо цивільних – усі вони вже на рідній землі.

Про всіх пам’ятаємо. Докладаємо максимум зусиль, щоб знайти кожного й кожну. Дякую команді, яка працює над обмінами!

В Україну повернулись 75 полонених (ФОТО, ВІДЕО) 1
В Україну повернулись 75 полонених (ФОТО, ВІДЕО) 13
В Україну повернулись 75 полонених (ФОТО, ВІДЕО) 3
В Україну повернулись 75 полонених (ФОТО, ВІДЕО) 14
В Україну повернулись 75 полонених (ФОТО, ВІДЕО) 5
В Україну повернулись 75 полонених (ФОТО, ВІДЕО) 15
В Україну повернулись 75 полонених (ФОТО, ВІДЕО) 7
В Україну повернулись 75 полонених (ФОТО, ВІДЕО) 16
В Україну повернулись 75 полонених (ФОТО, ВІДЕО) 9
В Україну повернулись 75 полонених (ФОТО, ВІДЕО) 17
В Україну повернулись 75 полонених (ФОТО, ВІДЕО) 11
В Україну повернулись 75 полонених (ФОТО, ВІДЕО) 18

Це перший з лютого обмін полоненими, розповіли у Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.

-Сьогодні до своїх рідних повертаються 75 Захисників та Захисниць, а також цивільні українки. Серед визволених Оборонців – 70 чоловіків і пʼятеро жінок, шестеро офіцерів та 65 представників рядового та сержантського складу. Щонайменше третина з врятованих мають поранення, тяжкі захворювання або інвалідність.

Цього разу визволено з полону 37 представників Збройних Сил України, зокрема 13 бійців Військово-морських Сил та двоє представників Повітряних Сил. Також визволено з полону 21 нацгвардійця. Додому повертаються семеро Оборонців-прикордонників, шестеро тероборонців та четверо цивільних українок.

Повернути на рідну землю вдалося 19 Захисників острова Зміїний, 14 військовослужбовців, які охороняли ЧАЕС, а також десять Оборонців Маріуполя. Додому повертаються українці, захоплені в полон на Харківському, Київському, Херсонському, Донецькому, Луганському, Запорізькому та Сумському напрямках.

Сьогоднішній обмін – 52-ий з початку повномасштабного вторгнення росії. Станом на зараз визволити з полону окупантів вдалося вже 3210 Захисників та Захисниць України. Висловлюємо окрему подяку Об’єднаним Арабським Еміратам за активну участь у реалізації цього обміну.
У ворожій неволі перебуває ще багато українських Оборонців та цивільних українців. Попри всі складнощі та протидію держави-агресора, Координаційний штаб не припиняє докладати зусиль, аби всі наші люди якнайшвидше повернулися додому.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube