З Миколаєва через Закарпаття. Канал втечі за кордон з “квитками” по $4-8 тис. заблоковано (ФОТО)


10:5216.05.2024

Двоє мешканців обласного центру разом із знайомим із Закарпаття розробили злочинну схему щодо незаконного переправлення чоловіків за межі території країни. Миколаївці підшукували клієнтів та доставляли їх до Ужгорода, де третій фігурант консультував клієнтів та допомагав перетнути кордон. Усіх трьох поліцейські затримали та повідомили їм про підозру. Фігурантам загрожує до дев’яти років ув’язнення.

З Миколаєва через Закарпаття. Канал втечі за кордон з "квитками" по $4-8 тис. заблоковано (ФОТО) 1
З Миколаєва через Закарпаття. Канал втечі за кордон з "квитками" по $4-8 тис. заблоковано (ФОТО) 9
З Миколаєва через Закарпаття. Канал втечі за кордон з "квитками" по $4-8 тис. заблоковано (ФОТО) 3
З Миколаєва через Закарпаття. Канал втечі за кордон з "квитками" по $4-8 тис. заблоковано (ФОТО) 10
З Миколаєва через Закарпаття. Канал втечі за кордон з "квитками" по $4-8 тис. заблоковано (ФОТО) 5
З Миколаєва через Закарпаття. Канал втечі за кордон з "квитками" по $4-8 тис. заблоковано (ФОТО) 11
З Миколаєва через Закарпаття. Канал втечі за кордон з "квитками" по $4-8 тис. заблоковано (ФОТО) 7
З Миколаєва через Закарпаття. Канал втечі за кордон з "квитками" по $4-8 тис. заблоковано (ФОТО) 12

Викрили та припинили злочинну діяльність зловмисників слідчі слідчого управління обласного главку поліції за оперативного супроводу співробітників регіонального управління стратегічних розслідувань та за процесуального керівництва Миколаївської обласної прокуратури.

У ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що двоє мешканців Миколаєва 38 та 45 років спільно із 45-річним жителем Ужгорода розробили злочинну схему щодо незаконного переправлення чоловіків призивного віку, розподіливши функції кожного. Миколаївці підшукували клієнтів серед кола знайомих осіб, знайомили з всіма умовами та доставляли на своєму автомобілі у Закарпатську область до третього ділка. Там фігурант консультував клієнтів щодо необхідних дій та доставляв до пункту перетину. Свої послуги зловмисники оцінювали від 4000 до 8000 доларів США.

Зловмисників поліцейські затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України одразу після отримання коштів.

Нині слідчі повідомили усім трьом затриманим про підозру за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України, вчинене з корисливих мотивів». Ділкам загрожує до дев’яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Суд обрав підозрюваним запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави.

Триває досудове розслідування.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube