«Нашим Силам оборони та безпеки України вдалося частково стабілізувати ситуацію. Дякую кожному й кожній, хто зараз на позиціях» – звернення Зеленського (ВІДЕО)


18:3915.05.2024

«Сьогодні протягом усього дня – доповіді наших військових, Міністерства оборони. Постійна увага – фронту, усім районам бойових дій. Харківщина – райони поруч із кордоном, місто Вовчанськ – тривають наші захисні дії. За цей день нашим Силам оборони та безпеки України – усім задіяним підрозділам – вдалося частково стабілізувати ситуацію. Окупанта, який зайшов на Харківщину, всіма засобами знищують. Артилерія, дрони, наша піхота достатньо влучно працюють. Дякую кожному й кожній, хто зараз на позиціях.

Так само увага всім іншим напрямкам. Особливо Донеччина – Покровський напрямок, також Куп’янський напрямок на Харківщині. Ми чітко бачимо, як окупант намагається відтягнути наші сили та зробити менш концентрованою нашу бойову роботу. Реагуємо на це саме так, як потрібно, – по кожному напрямку нам має бути чим відповісти ворогу.

Наш український результат, наша сила залежать від кожного солдата, кожного сержанта, кожного офіцера, які безпосередньо на позиціях, у бою, на фронті: повне виконання бойових завдань у наявних умовах має зірвати російські наступальні плани».

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 812-го дня повномасштабної війни.

Як повідомляло Інше ТВ, На Покровському напрямку кількість бойових зіткнень зросла до 27, на Куп’янському до 25, – зведення Генштабу на 16.30© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube